Plews EN1 GRAND PRIX zadná pneumatika MEDIUM 140/80-18

Kód: GP1F-10022
Akcia Novinka Tip
Značka: Plews Tyres
€99 –20 %
Plews GP enduro
€99 –20 % €79 €79 / 1 ks
Skladom

Plews tyres zadná pneumatika Enduro MEDIUM 140/80-18

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme EN1 Grand Prix, ultimátnu enduro pneumatiku navrhnutú pre Enduro Grand Prix, Sprint Enduros, Time Card Enduros a ďalšie. Naša pneumatika, vytvorená tak, aby vynikala v náročnom svete enduro pretekov, je vaším kľúčom k tomu, aby ste s istotou zdolali aj tie najťažšie terény.

Kľúčové vlastnosti:
• Označenie Grand Prix: Náš vzor EN1 je pomenovaný Grand Prix, čo znamená jeho vhodnosť pre Enduro GP, Sprint Enduro preteky, Hare n Hound preteky a iné vysoko intenzívne pretekárske podujatia.

• Dizajn behúňa a geometria pneumatiky: Dezén EN1, navrhnutý pre maximálnu priľnavosť a pohodlie, sa vyznačuje precízne vypracovaným dezénom behúňa zameraným na zníženie odierania, trhania a predčasného trhania blokov, čím sa zaisťuje odolnosť a životnosť pri zachovaní optimálneho výkonu.

• Technológia CCRC: Naša technológia Compound Chipping and Chunking Resistant (CCRC) je filozofia zloženého dizajnu zameraná na minimalizáciu odlupovania a trhania, zabezpečenie odolnosti a životnosti pri zachovaní optimálneho výkonu.

• Technológia CCT: Naša technológia Chipping and Chunking Tread (CCT) je špecializovaný prístup k dizajnu behúňa zameraný na zníženie štiepania a trhania. Vďaka tejto inovatívnej technológii poskytuje pneumatika EN1 výnimočnú trakciu a kontrolu v rôznych terénoch a poskytuje vám konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete, aby ste prekonali konkurenciu.

ECE - D.O.T - ACU Homologated

• Vyhovujúce FIM: Predný aj zadný dezén spĺňajú predpisy stanovené Medzinárodnou motocyklovou federáciou (FIM), čím sa zabezpečuje súlad s medzinárodnými normami pre enduro preteky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: