Exed Parts™ – Originálny chladiaci ventilátor chladiča SPAL a montážna súprava pre modely KTM / Husqvarna / GasGas TBI, modely od roku 2024, 2+4 takt

Kód: EP-RFT-TBI
Novinka
Značka: EXED
€83,99 –4 % €79,95 €79,95 / 1 ks
Skladom
Originálny ventilátor chladenia od Spal pre KTM & HUSQVARNA TBI Model 2024 vyššie. Absolútna nevyhnutnosť pre každého enduro jazdca, najmä v extrémnych podmienkach. Ponúka viac vzduchu, lepšie chladenie a maximálny výstupný výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ ÚDAJE: - model ventilátora, ktorý je možné namontovať pred chladič. - montážny priemer: 109 mm - priemer krídla ventilátora: 96 mm - montážna hĺbka: 48 mm - napätie: 12 V - príkon: 1,9 A - množstvo vzduchu: 210 m³/h - hmotnosť: 0,8 kg

BALENIE OBSAHUJE: Ventilátor/ventilátor (x1) Držiak chladiča – vysoko koncentrovaný plast (x1) PT skrutky (x8) Pokyny na inštaláciu (x1)

- KTM / Husqvarna / GasGas TBI, 2 a 4 takt, modely od roku 2024

Vieme, že chcete, aby bol každý zážitok z jazdy v plameňoch Ale nemalo by to byť doslova takto, však? Náš originálny ventilátor chladenia ventilátora od Spal pre KTM / Husqvarna / GasGas TBI je absolútnou nevyhnutnosťou pre každého jazdca Enduro, najmä v extrémnych podmienkach. Ponúka viac vzduchu, lepšie chladenie a maximálny výstupný výkon. Prehriatie motora počas jazdy môže spôsobiť vážne poškodenie vašej motorky...preto sme prišli s touto súpravou ventilátora chladiča ako perfektným riešením vášho problému. Čo sa týka jeho montáže, môžeme vás ubezpečiť, že je to hračka. Navyše, vďaka poskytnutým pokynom a všetkému príslušenstvu potrebnému na montáž, ktoré je súčasťou balenia, budete okamžite pripravení. Naši jazdci určite milujú svoje trate v ohni a motorky – tak cool, ako sa len dá. V súlade s našimi internými testami na niektorých z najnáročnejších enduro okruhov, je táto súprava ventilátora chladiča nevyhnutnosťou, aby ste si to zakaždým poriadne užili a nemuseli sa obávať, že váš motor dosiahne zbytočné extrémne teploty. Okrem toho, pre podobné produkty nakupujte v našej produktovej kategórii Chladiaci systém. Okrem toho si môžete pozrieť celú našu ponuku a sľubujeme, že nebudete sklamaní. Stojíme za najvyššou kvalitou za najlepšie ceny. Objednajte teraz a presvedčte sa sami! Uveďte: Pre modely XC/XC-F/TX/FX/EX sú potrebné prídavné káblové zväzky. Teraz sme aj na Facebooku a Instagrame! Prejdite na nižšie uvedené odkazy a pozrite si naše príspevky  Okrem toho nás sledujte a buďte informovaní o našich najnovších novinkách, produktoch a špeciálnych ponukách. Tiež nám neváhajte napísať správu na ktorýkoľvek z vyššie uvedených účtov alebo nám zanechajte e-mail, ak potrebujete viac informácií o našom originálnom chladiči chladiča SPAL a montážnej súprave pre modely KTM / Husqvarna / GasGas TBI. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: